Kodėl mes? Top 10 priežasčių

Kai kurios kompanijos turi tik 5 priežastis, kodėl verta naudotis jų siūlomomis paslaugomis.
Mes turime 10. Perskaitykite ir įsitikinkite, kad verta būti kartu!

Ir štai sąrašas:

1. Mes esame Hosty.
Mes triukšmingai nesireklamuojame. Mes sakome tik teisybę ir nieko neslepiame. Nesame pasipūtę ir kandūs, bet esame geriausi srityje, kurioje dirbame. Siūlome geriausias kainas, technologijas, geriausią pagalbą ir, žinoma, geriausius santykius su klientais, tokių santykių, kokių neturi nei viena kita hostingo paslaugas teikianti kompanija. Iškilus menkiausiai problemai susisiekite su mumis. Mes galime Jus išklausyti.
2. Mes nemiegame.
Mes turime administratorius, kurie yra pasiekiami 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, o kartais ir 366 dienas :) Kitaip nei kitos kompanijos žadančios 24/7 pagalbą su mumis galite susisiekti ir 2 val. nakties ir mes Jums padėsime. Nereikės laukti, registruoti pranešimų, nes mes atsakysime iš karto. Kiekvienas iš mūsų turime iPhone, BlackBerry ar kitokį mini kompiuterį, kuris tą pačią akimirką įspės apie iškilusias problemas, nesvarbu ar mes valgome, ar miegame, ar dirbame. Taigi, gyvenkite ramiai, nes mes viską žinome.
3. Mes prisitaikome.
Niekas nenori suteikti Jums paslaugos, kuria tikite ir žinote, kad ji jums reikalinga? Siūlo brangius dedikuotus serverius, kai Jums jų nereikia? Mes padėsime išspręsti šiuos klausimus. Būdami lankstūs pasiūlysime Jūsų norus atitinkantį sprendimą.
4. Mūsų sistemos visada veikia.
Mes naudojame paskirstytų sistemų architektūrą. Tokia architektūra garantuoja, kad ištikus bėdai ir sugedus vienam ar daugiau serverių, Jūsų tinklapis vis tiek bus sėkmingai pasiekiamas 24/7. Hosty turi sistemų administratorius, kurie dirba visą parą tam, kad jūsų tinklalapiai veiktų visada ir be menkiausių sutrikimų.
5. Mes naudojame patikimą techninę įrangą.
Mes nenaudojame pigios įrangos. Mes naudojame GERĄ įrangą. Mes žinome, kad daugelis hostingo kompanijų taupo naudodamos prastą techninę įrangą, bet mes kaip ir Jūs žinome, kad toks požiūris yra klaidingas. Jūs nusipelnėte kokybės ir iš Hosty jūs gaunate kokybiškas paslaugas. Mes naudojame naujausias tarnybines stotis, kurios užtikrina puikų, nepertraukiamą veikimą.
6. Mes darome atsargines svetainių kopijas.
Mes ilgai ir sunkiai galvojome kaip galėtume jums padėti išvengti duomenų praradimo ir sprendimas buvo paprastas - sukurti automatizuotą tinklapių kopijų darymo sistemą.
7. Mes esame tikra kompanija.
Hosty turi patirties, specialistų ir profesionalių žinių, reikalingų išspręsti sudėtingiausias Jūsų problemas. Iškilus bėdai, kreipkitės į mus - žinosime kaip Jums padėti.
8. Mes esame finansiškai nepriklausomi.
Visa techninė įranga yra mūsų, esame nepriklausomi, esame niekam neskolingi. Esame tokie, kokie esame, nieko neslepiame. Hosty užauginome iš mažų daigelių, auginame ir toliau. Todėl tikime, kad mūsų pasirinkta kainodara yra sąžininga ir Jūs gaunate aukščiausios kokybės paslaugas už gerą kainą.
9. Mes visi dirbame.
Kitaip nei daugelis kitų hostingo kompanijų, kurių savininkai nedalyvauja aktyvioje jos veikloje, mes aktyviai dalyvaujame įmonės kasdieninėje veikloje ir kūrybiniame procese, taip pat konsultuojant klientus, šalinant sutrikimus. Todėl puikiai matome visas sistemos dalis ir žinome kaip jos veikia.
10. Mums rūpi mūsų klientai.
Nuo pat pirmos dienos klientų nuomonė mums yra svarbiausia. Taip yra todėl, kad visas pastangas mes nukreipiame tam, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų pačios geriausios. Norėdami būti geriausi visada laukiame Jūsų nuomonės ir komentarų. Tik dėl Jūsų mes norime būti geriausi. Jeigu turite klausimų, pageidavimų, pasiūlymų, prašome rašykite mums [email protected].
© Copyright 2021 Hosty - Hosty yra prekinis UAB "Hosty" ženklas .
Kompanija - Teisinė atsakomybė - Kontaktai