Mes sudarėme šį sąrašą, kuriame išdėstome savo požiūrį į vienus iš svarbiausių dalykų. Tikime, kad išlaikome ir išlaikysime aukščiausią aptarnavimo lygį vadovaudamiesi šiomis mūsų tezėmis.
1. Sąžiningumas
Tai pirmas iš daugelio reikalavimų, kuriuos mes sau keliame. Mes nenorime būti vadinami melagiais ir nesilaikančiais savo pažadų. Todėl mes nežadame neribojamų disko vietų, ar kitų neįmanomų dalykų, todėl, kad jų tiesiog nebūna. Nežadame, kad mokėdami už tinklapio talpinimą 4 € gausite aukščiausios kokybės paslaugą ir aptarnavimą, todėl ir nesiūlome talpinimo už 4 €, nes tuomet negalėtume laikytis savo iškeltų tikslų.
2. Operatyvumas
Susidūrėte su problema? Mes norime, kad susisiektumėte su mumis kaip galima greičiau, todėl, kad mūsų tikslas išspręsti problemą ir atsakyti kaip įmanoma greičiau.
3. Dorumas
Mes ne ta kompanija apie kurią galima būtų šnekėti, kaip apie daug žadančią ir mažai veikiančią. Mūsų pažadas yra tvirtas kaip kumštis. Jeigu manote, kad nesilaikome savo tikslų ir pažadų, praneškite mums.
4. Pasiekiamumas
Mes pasiekiami 24 valandas per parą. Ar jūs norite sužinoti kaip įdiegti blogą savo tinklapyje 2 valandą dienos ar jūs tiesiog norite pabendrauti 3 valanda nakties, mūsų tikslas vienas - visada būti pasiekiamiems.
5. Draugiškumas
Mes esam draugiškas kolektyvas ir žinome, kad nieko nėra svarbiau už plačią šypseną ir pakilų toną, tam, kad Jūs jaustumėtės jaukiai.
6. Dėmesingumas
Mūsų tikslas būti mandagiems ir taktiškiems. Mes pažadame gerbti Jus kaip asmenybę ir netaikyti jokių išankstinių nuostatų. Mes esame atleidžiantys ir pamirštantys.
Yra tūkstančiai kitų dalykų, kuriuos Jums pažadame, bet manome, kad šiuos dalykus labiausiai verta paminėti. Jeigu Jums kyla kokių nors klausimų apie kitus mūsų pažadus ir įsipareigojimus, prašome susisiekti su mumis.
© Copyright 2021 Hosty - Hosty yra prekinis UAB "Hosty" ženklas .
Kompanija - Teisinė atsakomybė - Kontaktai