Plaukėte baidarėmis Lietuvos upėmis, o galbūt tiesiog visam pasauliui norite parodyti savo gražiausią naminį gyvūną, foto blogas yra geriausias būdas tai padaryti. Tai puiki priemonė artimiesiems, draugams parodyti, kas vyksta jūsų gyvenime. Puiku, kad galite tai padaryti visur, jums tereikia kompiuterio ir interneto. Nepamirškite - smagu žinoti, kad brangiausios ir gražiausios jūsų gyvenimo akimirkos bus saugios nuo ištrynimo, disko gedimo ir kito galimo praradimo. Hosty leidžia susikurti foto blogą vieno mygtuko paspaudimu ir po kelių minučių, galėsite įkelti, rodyti nuotraukas. Taigi... Kam laukti? Prisijunkit ir pradėkite foto bloginimą šiandien!
Išsitraukit savo fotoaparatą!

Pats paprasčiausias foto bloginimo įrankis, kurį jūs kada nors naudosite yra geriausiame talpinimo plane, kurį galėtumėte gauti!

Mes palaikome ir siūlome vieno mygtuko paspaudimu susikurti foto blogą, naudojant žinomiausias ir populiariausias bloginimo platformas..
pradėkite fotobloginti pas mus jau šiandien!
Kas yra Pixelpost?

Maža ir paprasta foto blogo aplikacija, kuria naudotis yra ypatingai paprasta. Tai puikus įrankis visiems, kurie nuolatos ketina talpinti nuotraukas. Ši aplikacija yra labai gerai įvertinta įvairių foto blogų naudotojų. Standartinėje , rasite visas funkcijas, kurių jums prireiks.

Štai pora puikių funkcijų, kurias rasite Pixelpost:

  • 1 žingsnio instaliacija ir paleidimas
  • Automatinis nuotraukų dydžio keitimas, karpymo (crop) įrankis
  • instaliacijoje
  • RSS 2.0 feed + ATOM feed
  • Slaptažodžio priminimas

Pagalba

Jeigu jums kilo klausimų į kuriuos neturite atsakymo, susisiekite su mumis. Būsime daugiau nei laimingi, galėdami Jums padėti. Hosty džiaugiasi galėdama dalintis savo mintimis, pildydama tinklaraštį, linkime to paties ir Jums.
jeigu turite klausimų, kaip įsijungti tinklarasčio funkciją,
maloniai prašome
susisiekite su mumis
© Copyright 2021 Hosty - Hosty yra prekinis UAB "Hosty" ženklas .
Kompanija - Teisinė atsakomybė - Kontaktai