Ar norite savo internetiniame tinklaraštyje aprašyti nuotykius iš paskutinės kelionės ar norit informuoti savo įmonės klientus apie naujienas, mes Jums galime padėti. Mes mėgstame bendrauti su žmonėmis, tikime, kad ir Jūs. Taigi pirmyn, pradėkit rašyti tinklaraštį. Susikurkite savo blogą dabar!
Dabar bloginti tapo paprasta!

Pigus ir paprastas blogų talpinimas Hosty:
Wordpress ir daug kitų


Mes palaikom ir siūlom vieno mygtuko paspaudimu susikurti blogą, naudojant žinomiausias ir populiariausias bloginimo platformas...
pradėk rašyti savo blogą su mumis šiandien!
Kas yra blog`as?

"Blog`as" – pirmiausia tai yra sulietuvintas angliškas terminas "Blog", kuris yra originalaus termino "Weblog" sutrumpinimas. Jis lietuvių kalboje verčiamas, kaip tinklaraštis. Tačiau kas tai per reiškinys ? Tinklaraščiai - unikali erdvė, kurią gali valdyti pats jo autorius: nevaržomai rašyti savo mintis, publikuoti nuotraukas, talpinti nuorodas, sulaukti interneto vartotojų komentarų. Jūsų blogo naujienų prenumeratoriai, RSS paslaugos pagalba, gaus naujienas tą pačią akimirką joms pasirodžius. Hosty suteikia galimybę susikurti blogą vieno mygtuko paspaudimu. Kelios minutės ir jūs turėsite puikiai paruoštą ir veikiantį tinklaraštį. Užteks atidėlioti. Pradėkit rašyti tinklaraštį kartu su Hosty.

aplankykite http://blog.hosty.lt mūsų tinklaraštį

Tinklaraščiai, kuriuos mes galime pasiūlyti:
ir daugelį kitų...

Pagalba

Jeigu jums kilo klausimų į kuriuos neturite atsakymo, susisiekite su mumis. Būsime labiau nei laimingi, galėdami jums padėti. Hosty mėgsta dalintis savo mintimis, pildydama tinklaraštį, linkime to paties ir jums.
jeigu turite klausimų, kaip įsijungti tinklaraščio funkciją,
maloniai prašome
susisiekite su mumis
© Copyright 2021 Hosty - Hosty yra prekinis UAB "Hosty" ženklas .
Kompanija - Teisinė atsakomybė - Kontaktai