Tinklalapių talpinimo Planai

Pagrindiniai privalumai
(ec)
(vpc)
(vdc)
Duomenų saugojimas RAID masyvuose
5GB
15GB
20GB
Duomenų srautas per mėn.
300GB
500GB
700GB
Subdomenai
Multi-Domain hostingas
PHP 5.3 palaikymas
PHP 5.2 palaikymas
PHP 4.x hostingas
Pinigų grąžinimo garantija
Serverių saugojimas duomenų centre
Atsarginės tinklapių kopijos
24x7 interaktyvi pagalba
24x7 pagalba telefonu
Akimirksniu įjungiama paslauga
Kaina mėnesiui
9 LT (2.61 €/mėn.)
19 LT (5.50 €/mėn.)
29 LT (8.40 €/mėn.)

Keli iš mūsų gerų privalumų

PHP5 ar PHP4
Daugelis iš jūsų jau seniai naudojate naujausią PHP5 versiją, tačiau jeigu jūs naudojate PHP4 problemos nėra! Pasirinkite tai ko Jums reikia ir tiesiog naudokitės!
Cloud Computing
Savybė, kuria mes išsiskiriame iš kitų hostingo tiekėjų yra ta, kad mes naudojame "Cloud computing" infrastruktūrą. Jūs būsite tikri, kad Jūsų tinklalapiai nesusidurs su jokiomis resursų trūkumų sukeltomis problemomis. Neverta naudoti virtualus dedikuoto serverio, jeigu galite naudoti "cloud" infrastruktūrą.
Spam filtravimas
HOSTY siūlo apsaugą nuo SPAM, virusų ir kitų sukčiavimo atakų. Filtravimo sistema veikia naudodama individualius filtrus kiekvienam vartotojui. Kiekvienas vartotojas susikuria individualius filtrus tiesiog nusiųsdamas nepageidaujamus laiškus į filtravimo sistemą ir šitie laiškai daugiau Jūsų nepasieks.
Žaibiškos rezervinės kopijos
Mes sukūrėme automatizuotą draugišką sistemą, kuri leidžia kiekvienam vartotojui bet kuriuo metu prisijungti prie sistemos ir atkurti prarastus duomenis ar sukurti atsargines tinklapių kopijas akimirksniu.
Pagalba
Mes esame su Jumis 24 valandas 7 dienas per savaitę, ar tai būtų paprastas ar sudėtingas klausimas, Jūs esate gerose rankose, HOSTY komanda visada jums padės.
Aktyvuojame akimirksniu
Jau praėjo tos dienos, kai tekdavo ilgai ir nuobodžiai laukti, kol administratorius spustelės hostingo aktyvavimo mygtuką... užsiregistruok ir tą pačią akimirką naudokis hostingu, tiesiog įkelk tinklalapį.. tingit ar nemokat įkelti tinklapio patys? Jokių problemų! įkelsim mes, tik brūkšelkit e-mail ar Twitter ;)
BLOGAI
Norite pradėti rašyti blogą?
Visi turime kažką pasakyti. Galbūt Jūs esate keliaujantis fotografas, norintis papasakoti apie gražiausius mūsų planetos kampelius, o gal studentas, ar dizaineris, o gal namų šeimininkė, rašyti savo blogą dar nebuvo paprasčiau. Pradėkite šiandien!

DAUGIAU INFORMACIJOS
FOTO BLOGAI
Norite tokio?

Pasaulis, kuriame yra pilnas netikėčiausių ir įspūdingų akimirkų, įamžinkite jas ir dalinkitės su draugais, pažįstamais. Mes Jums duosime įrankį, kuris tai padarys už Jus.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Ar pasiruošę?
© Copyright 2021 Hosty - Hosty yra prekinis UAB "Hosty" ženklas .
Kompanija - Teisinė atsakomybė - Kontaktai