Šios taisyklės nustato UAB "Hosty" paslaugų teikimo ir naudojimo politiką. Šių taisyklių nesilaikymas gali būti pagrindu sustabdyti ar nutraukti paslaugų teikimą vartotojui. Jei turite klausimų dėl šių taisyklių, kreipkitės [email protected]
1. Bendros sąlygos, paslaugų įkainiai.
  1.1. Hosty.lt paslauga suteikia galimybę verslo klientams ir fiziniams asmenims patalpinti Interneto svetaines (tinklalapius) pasirinktame talpinimo plane, užregistruoti Internetinį adresą (domeną) ar gauti kitas paslaugas, išvardintas Hosty.lt svetainėje, adresu: www.hosty.lt. Oficialios paslaugų kainos, charakteristikos ir paslaugų aprašymas, bei teikimo taisyklės yra viešai prieinamos www.hosty.lt svetainėje ir laikomos oficialiai sutartomis išskyrus atvejus, kai pasirašoma popierinė paslaugų teikimo sutartis, kurioje gali būti nurodytos papildomos paslaugos teikimo sąlygos.
2. Naudotojams draudžiama.
  2.1. Neleidžiama hosty.lt serveriuose talpinti informaciją pažeidžiančią Lietuvos Respublikos įstatymus.
  2.2. Neleidžiama naudoti hosty.lt serverius masiškam el. pašto laiškų siuntimui (spam), kenkėjiškai veiklai kitų asmenų, serverių, tinklalapių atžvilgiu ar vykdyti kitą neteisėtą, Lietuvos Respublikos įstatymams prieštaraujančią veiklą.
  2.3. Sąmoningai ar nesąmoningai kenkti hosty.lt sistemos veikimui, kitiems hosty.lt paslaugų vartotojams ar hosty.lt serveriuose talpinamų tinklalapių lankytojams (platinti virusus, piktnaudžiauti suteikiamais resursais, ar visaip kitaip, neigiamai įtakoti sistemą.
  2.4. Neleidžiama naudoti netvarkingas, daug CPU (procesoriaus laiko) naudojančias PHP programas, netvarkingas ir neoptimizuotas MySQL duombazes, lenteles be indeksų ir neoptimizuotas MySQL užklausas, taip lėtinant ar trikdant serverių darbą. hosty.lt administracija pasilieka teisę, iškilus būtinam poreikiui (rimtas serverio darbo sutrikdymas ir pan.) laikinai išjungti ar apriboti tokias PHP programas ar svetaines, kol nesklandumai bus pašalinti, kad apsaugoti kitus serverių vartotojus.
  2.5. Draudžiama naudoti hosty.lt proxy serverių ir prieigų kūrimui
  2.6. hosty.lt serveriuose neleidžiama naudoti daug CPU resursų naudojančias foto galerijas ir kitas su grafika dirbančias PHP programas, kurios sumažintas nuotraukų ir paveiksliukų kopijas ("thumbnails") generuoja kiekvieną kartą atverčiant puslapį, nes tai naudoja labai daug serverio CPU resursų ir tuo lėtina bei trikdo serverio darbą. Geriausia praktika yra sugeneruoti sumažintas paveiksliukų kopijas tik vieną kartą - įkeliant nuotrauką, ir po to rodyti jau statiškus, anksčiau sugeneruotus paveiksliukus.
  2.7. Neleidžiama naudoti, bet kokias "webshell" ar kitokias, kenkėjiškas programas, daryti viešas prieigas prie serverių, bei kitaip mažinti serverių saugumą. Nustačius tokio tipo pažeidimus vartotojai ir tinklalapiai bus blokuojama ir šalinami be perspėjimo, o apie neteisėtą veiklą pranešta teisėsaugos institucijoms http://www.cyberpolice.lt/
3. Netinkamas naudojimas.
  3.1. VARTOTOJAI, PIKTYBIŠKAI NESILAIKANTYS ŠIŲ SERVERIŲ NUOMOS TAISYKLIŲ BUS ŠALINAMI BE IŠANKSTINIO PERSPĖJIMO, NUOMOS SUTARTIS NUTRAUKIAMA IR TINKLALAPIAI, DOMENAI, VARTOTOJAI BLOKUOJAMI!
4. Paslaugų bandomasis laikotarpis ir pinigų grąžinimas.
  4.1. Naujam hosty.lt vartotojui, sumokėjusiam už paslaugas, taikomos žemiau nurodytos bandomojo laikotarpio ir pinigų grąžinimo sąlygos:
  4.1.1. Už hosty.lt paslaugas sumokėjus 12mėn. į priekį arba daugiau, taikomas 14 dienų bandomasis laikotarpis, per kurį vartotojas gali nutraukti paslaugų teikimo sutartį ir susigrąžinti sumokėtus pinigus išskaičiavus išbūtą laikotarpį.
  4.1.3. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui laikoma, kad hosty.lt paslaugos tenkina ir pinigai negrąžinami.
  4.2. Sėkmingai užregistravus vartotojo pasirinktą ir užsakytą domeną, pinigai už domeno registraciją negrąžinami ir domenas nemokamai kitu domenu nekeičiamas. Domenų registracija yra galutinė ir negrįžtama.
  4.3. Už SSL sertifikatus sumokėtos lėšos negrąžinamos. SSL sertifikatų pirkimas yra galutinis ir negrįžtamas.
5. Atsakomybė ir kitos sąlygos.
  5.1. hosty.lt administracija neatsako už hosty.lt serveriuose vartotojų talpinamą informaciją.
  5.2. Paslauga besinaudojantis vartotojas visiškai pilnai atsako už jo svetainėse, FTP prieigoje ar kitur hosty.lt sistemoje jo talpinamą informaciją, jos teisėtumą, atliekamus veiksmus, nepriklausomai nuo to, kas tuos veiksmus vartotojo svetainėse, vartotojui suteikiamose prieigose ar pasinaudojus vartotojo duomenimis, svetaine, atliko.
  5.3. hosty.lt administracija pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo keisti šias taisykles.
Jeigu turite pasiūlymų, susijusių su mūsų paslaugų teikimo taisyklėmis ar sąlygomis, rašykite [email protected]*.
*Skirta pasiūlymams; ne klausimams.
© Copyright 2021 Hosty - Hosty yra prekinis UAB "Hosty" ženklas .
Kompanija - Teisinė atsakomybė - Kontaktai