Yra daug dalykų apie Hosty, kuriuos turėtumėte žinoti. Vieni yra svarbūs, kiti nelabai.
Bet turėtume žinoti, kad į viską mes žiūrime labai rimtai ir atsakingai. Pateikiame Jums mūsų pažadus ir garantijas.
1. Tobulėti
Mūsų pažadas Jums yra nuolatos tobulėti ir eiti žingsnis į žingsnį su naujausiomis technologinėmis naujienomis. Žinote apie naujai kylančią technologinę bangą, kuri Jums ir mums būtų naudinga? Parašykite mums.
2. Būti pasiekiamiems
Mes esame hostingo kompanija ir būtų sunku tokia likti, jei būtume nepasiekiami ar tiesiog neveiktume.
Todėl mes pažadame, kad skirsime visas pastangas tam, kad jūsų tinklalapis, el. paštas ar kita paslauga veiktų nepertraukiamai. Mes kalbame labai rimtai. Tai mūsų žodis.
3. Pagalba
Pripažinkime, yra tūkstančiai hostingo kompanijų, bet vienas dalykas, kuris mus išskiria iš kitų – mūsų aukščiausio lygio klientų aptarnavimas. Išmėginkite mus ir mes atsakysime greičiau nei galėtumėte patikėti.
4. Sąžininga kainodara
Mes nesukčiaujame kaip kitos hostingo kompanijos. Todėl mes ir nežadame hostingo už 1 €, 2 € ir t.t. Mes neskaičiuojame papildomų mokesčių. Tai ką sutarėme – tai ir gausite, ir už nieką papildomai mokėti nereikės. Jeigu Jums kyla klausimų dėl apmokėjimo, paskambinkite, parašykite ir mes išsiaiškinsime.
5. Konkurencingumas
Mes negyvename užsidarę savo pasaulyje: kiekvieną dieną, valandą, minutę stebime savo konkurentus. Mūsų tikslas būti lyderiais savo srityje ir jeigu matome kompaniją, kuri kažką daro kas veikia ir yra patogu, duodame žodį, mes ne tik tą patį padarysime, bet padarysime tai daug geriau.
6. Sąžiningumas
Sąžiningumas yra pamatinė mūsų veiklos vertybė. Prižadame, kad būsime sąžiningi su Jumis ir nebandysime kokiu nors būdu, Jums to nesuprantant įsiūlyti nereikalingą paslaugą. Tai yra paprasta vertybė ir jinai kalba pati už save. Jeigu jaučiate, kad mes elgiamės nesąžiningai, parašykite tai mums.

7. Klausyti
Paskutinis dalykas, bet anaiptol ne mažiausiai svarbus, yra mūsų gebėjimas klausytis Jūsų. Mums yra labai svarbi Jūsų nuomonė, pageidavimai, mintys. Be Jūsų – mūsų čia nebūtų.

Jeigu turite klausimų, pageidavimų, pasiūlymų, maloniai prašom susisiekti su mumis [email protected].

Hosty savininkus galite pasiekti I - V 8.00 - 18.00 savo pastaboms ar pasiūlymams išreikšti. +370 683 31855
© Copyright 2021 Hosty - Hosty yra prekinis UAB "Hosty" ženklas .
Kompanija - Teisinė atsakomybė - Kontaktai