Apie Hosty

UAB "Hosty"

1. HOSTY visada siūlo naujausius technologinius sprendimus klientams, mes nesiūlome pirkti muilo burbulų, mes siūlome kokybiškas paslaugas.

2. Mes niekuomet nemiegame. 24H/7 dienas per savaitę ir taip ištisus metus, kiekvienas iš HOSTY komandos narių turi pažangius IPHONE telefonus, kurie leidžia mums matyti realiu laiku serverių būklę, kad ir ką tuo metu veiktumėme.

3. HOSTY programuotojai ir administratoriai visada atnaujina programinę įrangą tai vienas iš svarbiausių HOSTY gyvavimo dalių.

4. HOSTY turi du skirtingus interneto kanalus, net jei vienas, dėl tiekėjo kaltės neveikia, būtinai veikia kitas. Jeigu vienas iš serverių netikėtai sugenda, tai irgi ne bėda, akimirksniu serverio darbą perima kiti mūsų serveriai. Mes veikiame “Cloud computing” pagrindu.

5. Mes naudojame tik APPLE produkciją, dėl aukštos įrangos kokybės bei mažesnių elektros sąnaudų.

6. HOSTY nuolatos daro atsargines tinklapių kopijas, kiekvienas klientas gali lengvai atkurti prarastus tinklapio dokumentus, nuotraukas ir failus.

7. Mums svarbus kiekvienas klientas, kvailų klausimų nebūna, būna tik kvaili atsakymai, jeigu klientas nenori/nemoka įkelti tinklalapio I hostingą, mes tai padarysime už jus NEMOKAMAI.

8. Mes patys sau šeimininkai t.y nesame niekam pavaldūs, patys priimame sprendimus ir juos įgyvendiname.

9. HOSTY išskirtinė tuo, kad kiekvienas mūsų darbuotojas mums svarbus, suteikiame geriausias darbo sąlygas, stengiamės sudaryti galimybes tobulėti ir siekti karjeros.

10. HOSTY svarbiausia kokybė, esame lankstūs, kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, mes rasime geriausią variantą būtent jums.

© Copyright 2021 Hosty - Hosty yra prekinis UAB "Hosty" ženklas .
Kompanija - Teisinė atsakomybė - Kontaktai